Jednorazowy seks – dlaczego powinieneś tego spróbować?

306

Regularne zaspokajanie swoich potrzeb seksualnych jest bardzo ważne. Nie każdy jednak pozostaje w stałym związku partnerskim, co bez wątpienia ułatwiłoby zbliżenia intymne. Jeśli nie mamy drugiej połówki, dobrze byłoby zastanowić się nad tak zwanymi seks randkami. Jak się okazuje, posiadają one naprawdę sporo różnego rodzaju zalet. 

Niezobowiązująca przyjemność

Randki na seks posiadają naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim, są one niezobowiązujące. To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy nie chcą stałego związku. Nie da się ukryć, że takich osób nie brakuje. Jedni obawiają się zranienia swoich uczuć, a inni po prostu cenią sobie wolność. Spotkania na seks mogą więc zadowolić i jednych, i drugich. Możemy umawiać się z tą samą osobą kilkukrotnie, ale równie dobrze możemy zdecydować się na randki z różnymi ludźmi. Wszystko zależy od naszych osobistych preferencji. Niektórych podnieca tylko i wyłącznie seks z nieznajomymi. Warto byłoby więc zastanowić się nad swoimi własnymi oczekiwaniami. Nie zawsze bowiem jesteśmy ich świadomi. 

Brak presji

W stałych związkach nie zawsze panuje pełna harmonia i zrozumienie. Nierzadko zdarza się, że partnerzy nie rozmawiają o swoich potrzebach w łóżku. Niektóre przedstawicielki płci pięknej decydują się nawet na udawanie orgazmów, aby nie urazić uczuć swojego partnera. Poza tym, w związku bardzo często doświadcza się presji. Każde z partnerów pragnie bowiem zaspokoić potrzeby drugiej strony. Jeżeli marzy nam się stosunek bez presji, spotkania na seks mogą bardzo przypaść nam do gustu. Wiele osób potrafi bowiem otwarcie rozmawiać o swoich potrzebach seksualnych z nieznanymi sobie osobami. W trakcie takiej seks randki możemy więc zaspokoić potrzeby drugiej strony oraz sami zostać zaspokojeni. Pamiętajmy jednak, że nie musimy spełniać fantazji drugiej strony, jeżeli nie jesteśmy w stanie. Najważniejsze jest to, aby nie robić niczego wbrew sobie. Jeśli to możliwe, starajmy się spotykać z osobami o podobnych upodobaniach seksualnych. 

Zadbaj o odpowiednie przygotowanie 

Jeżeli marzy nam się seks randka, powinniśmy zadbać o odpowiednie przygotowanie się do niej. W przeciwnym bowiem razie, może nie być udana. Najważniejsze jest oczywiście zadbanie o swoje bezpieczeństwo. Nie spotykajmy się więc z osobami, których intencji nie jesteśmy pewni. Wybierzmy również miejsce, w którym oboje będziemy czuli się dobrze. Nie sposób także nie wspomnieć o tym, jak ważne jest zabezpieczenie się przed ewentualną ciążą. Możemy postawić zarówno na tabletki antykoncepcyjne, jak i na prezerwatywy. Mechaniczne zabezpieczenie wydaje się być jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, bo pozwala ustrzec się także przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Zadbajmy także o to, aby mieć przy sobie lubrykant. Dzięki temu, seks będzie o wiele bardziej komfortowy. Możemy również omówić z osobą, z którą się spotykamy, kwestię używania zabawek erotycznych. Mowa tu chociażby o dildach, jak również o masażerach łechtaczki i penisa. Gadżety erotyczne potrafią naprawdę uprzyjemnić niezobowiązujące spotkanie.