Jak urozmaicić swój stosunek?

381

Seks jest jedną z naszych podstawowych potrzeb. Jeśli zależy nam na dobrym zdrowiu i samopoczuciu, musimy dbać o jej regularne zaspokajanie. Nie da się jednak ukryć, że do sypialni wielu par wkradła się rutyna. W niektórych przypadkach może ona powodować zmniejszenie ochoty na seks. Na szczęście, istnieją skuteczne metody, dzięki którym można urozmaicić swoje życie erotyczne. Na pewno warto przetestować nowe pozycje oraz rozważyć skorzystanie z gadżetów. 

Nowe pozycje urozmaicą Twój seks

Wiele par ma swoje sprawdzone pozycje seksualne i to właśnie one są najczęściej wykorzystywane podczas zbliżenia. Niemniej jednak, jeśli do naszej sypialni wdarła się rutyna, być może dobrze byłoby pomyśleć o jakichś zmianach? Wspaniałym rozwiązaniem może okazać się wspólne wertowanie poradnika Kamasutry. Możemy także kupić specjalne karty. Warto testować różne pozycje, bo dzięki temu z dużym prawdopodobieństwem uda nam się znaleźć takie, w których jest nam po prostu dobrze. Jeśli jednak w jakiejś pozycji nie jest nam dobrze, nie zmuszajmy się do częstego wykorzystywania jej w trakcie stosunku. Zawsze pamiętajmy także o komforcie swojego partnera. 

A może jakieś gadżety erotyczne?

Jeśli zależy nam na urozmaiceniu swojego stosunku seksualnego, możemy także pokusić się o wykorzystanie różnego rodzaju gadżetów erotycznych. Możemy nabyć je zarówno w sex shopie stacjonarnym, jak i internetowym. Na początek, dobrym wyborem wydaje się być zakup masażera łechtaczki. Panowie mogą być zaś zadowoleni z pierścienia masującego penisa. Godne uwagi są także dilda o różnych kształtach i funkcjach. Niektórym przedstawicielkom płci pięknej mogą zaś przypaść do gustu kulki Gejszy, które wzmacniają mięśnie dna miednicy. Jeśli nie wiemy, jakie konkretnie zabawki erotyczne wybrać, rozważmy kupno całego ich zestawu. Testowanie takiego zestawu zajmie nam trochę czasu, dlatego na nudę w sypialni na pewno nie będziemy mogli narzekać. Pamiętajmy także o zakupieniu lubrykantów, które będzie można zastosować w przypadku problemu związanego z brakiem odpowiedniego nawilżenia.