Jak najlepiej przyciągnąć do siebie kobiety?

1203

Przyciąganie do siebie kobiet nie jest rzeczą najłatwiejszą do zrobienia (dla niektórych facetów) jednakże nasz poradnik postara się wam w tym pomóc. Jak najlepiej zatem przyciągać do siebie kobiety?

Jak najlepiej przyciągnąć do siebie kobiety?

Nic na siłę

Jeśli na siłę nie uda ci się osiągnąć celu i wylądować z kobietą w łóżku, to lepiej jest się wycofać i znaleźć taką, z którą zaiskrzy i od pierwszej chwili pojawi się chemia. Wówczas, jeśli odpowiednio to rozegrasz, twoje szanse na seks podczas randki zdecydowanie pójdą do góry. Pamiętaj, że panie nie lubią nachalności i facetów, którzy od samego początku zdają się myśleć tylko o jednym, więc zadbaj o odpowiednie podejście do sprawy.

Namówienie na seks nie powinno być wyrażone słowami. Twoje zachowanie, od pierwszych minut randki, powinno wskazywać twoje intencje, ale niczego nie narzucając. Traktuj dziewczynę jak gwiazdę z filmów porno, praw komplementy, stosuj gesty grzeczności. Jednocześnie zmniejszaj dystans fizyczny, tak aby nawiązać pierwszą nić intymności. Dobrym krokiem jest nie tyle wzięcie dziewczyny za rękę, ile głaskanie jej dłoni swoimi palcami. To niezwykle seksowne! Jeśli masz okazję, szepnij jej coś do ucha. To pobudza namiętność. Skup się na pocałunkach – powinny być namiętne, ale niezbyt nachalne; bardziej obiecujące, niż podające wszystko na tacy. Po takich zabiegach dziewczyna z łatwością da się uwieść, a spotkanie zakończy się namiętnym seksem!

Feromony – świetny ,,skrzydłowy” faceta

Feromony zawarte w męskich perfumach mogą przyciągać kobiety i zwiększać w kobietach zainteresowanie seksualne, nie wpływają jednak na znajomość i zaufanie. Zapach to bardzo ważny czynnik identyfikujący. Feromony wydzielane przez drugą osobę mogą komuś odpowiadać, ale mogą też wręcz odrzucać. Współcześnie, te substancje chemiczne można znaleźć w perfumach i wodach toaletowych. Jeżeli chcesz być postrzegany/a jako atrakcyjny/a, najpierw popracuj nad swoim zapachem!